fbpx

Kilka słów o nas oraz idei cross treningu i treningu funkcjonalnego

System treningowy oparty na ciągle zmiennych ruchach funkcjonalnych. System ten zawiera elementy sportów wytrzymałościowych, gimnastyki i podnoszenia ciężarów.

Standardowy trening dnia jest mieszanina tych elementów i dopasowywany jest do możliwości każdego z uczestników zajęć.

Zwiększona wydolność, szybszy metabolizm, poprawa ruchomości stawów, korygowanie wad postawy, zdrowa sylwetka i świetne samopoczucie to tylko niektóre z zalet zajęć u nas.

Najlepiej przyjść do nas do klubu i przekonać się na własnej skórze.

Jak to możliwe, że podczas jednego treningu pracujemy nad tyloma elementami w naszym ciele? To proste! Treningi są tak programowane żeby Twoje ciało dostawało różne bodźce, co za tym idzie rozwijało się w wielu płaszczyznach.

Szukasz odpowiedniego miejsca, aby rozpocząć swoją sportową przygodę? Dlaczego nas wybrać?
  • Wykwalifikowani trenerzy
  • Duża przestrzeń klubu
  • Wysokiej jakości sprzęt 
  • Program treningowy dopasowany do Twoich możliwości oraz potrzeb.

Pierwsze zajęcia gratis.

Rodzaje zajęć

Beginners - zajęcia dla osób zaczynających trenować. Ich celem jest wypracowanie prawidłowych wzorców ruchowych: przysiad, pompka, podciagnięcie i nauka poprawnej techniki podstawowych ćwiczeń z obciążeniem zewnętrznym tj: piłka lekarska, (kettle) odważnik kulowy czy sztanga.

WOD - zajęcia dla osób zaawansowanych trenujących min. pół roku. Na zajęciach rozwijamy: gimnastykę ucząc się np: wymyku, stania na rękach, czy obsługi kółek gimnastycznych. Siłę mieśniową trenując przysiady z obciążeniem, ciągi czy wyciskania . Wydolność np: biegając, skacząc na skakance, wiosłując na egronometrze.

Open Gym - brak zajęć zorganizowanych, można przyjść i wykonać trening samodzielnie.

Kadra trenerska

DSC_7833

Michał Utrata

head coach

Michał to trener z solidną bazą gimnastyczną ukształtowaną przez street workout, który czynnie uprawiał przez ostatnie 10 lat. Michał to również instruktor kulturystyki i trener personalny.

Posiada certyfikat CrossFit Judge oraz kurs CrossFit Level 1.

Zajawkę na cross trening i trening funkcjonalny złapał 4 lata temu i od tego momentu stawia na wielopłaszczyznowy rozwój jako trener i sportowiec.

SOCIAL MEDIA